Duszpasterze

DUSZPASTERZE PARAFII

Proboszcz

Ks. Kanonik Władysław Łada  ur.28.01.1962 roku w Suwałkach. Święcenia kapłańskie przyjął 19.06.1993 roku w Ełku. W parafii św. Antoniego Padewskiego w Baniach Mazurskich od 2006 roku.

 

Wikariusz

Ks. Mgr Cezary Dziekanowski ur. 27.07.1979 roku w Suwałkach. Święcenia kapłańskie przyjął 22.05.2004 roku w Ełku. W parafii św. Antoniego Padewskiego w Baniach Mazurskich od 24 sierpnia 2016 roku.